Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Закон України про заміну тари для холодоагентів

Закон України про заміну тари для холодоагентів


За останні роки Україна досягла значного прогресу у приведенні свого законодавства до відповідності до стандартів Європейського Союзу. Одним із таких напрямків є ввезення фреону в одноразовій тарі, що зазнало значних змін в українському законодавстві. Ця зміна вплине на промисловий сектор, харчову промисловість і навколишнє середовище в цілому.

Фреон є безбарвним газом без запаху, що використовується в основному, як холодоагент в системах кондиціонування повітря та охолодження. Хоча він необхідний для сучасного життя, він також є потужним парниковим газом, який робить значний негативний внесок у зміну клімату. Таким чином, імпорт та використання фреону необхідно регулювати, щоб звести до мінімуму його вплив на довкілля.

Закон України «Про регулювання господарської діяльності з озоноруйнівними речовинами та фторованими парниковими газами» що регулює ввезення фреону в одноразовій тарі встановлює суворі стандарти виробництва, маркування та утилізації цієї тари.

Згідно частини 6 статті 7, яка набула чинності 27 грудня 2022 р. імпорт та розміщення на ринку контрольованих речовин в одноразових контейнерах, крім імпорту для лабораторних та аналітичних цілей, заборонено.

Імпортери повинні дотримуватись вимог до маркування, на якому буде вказано тип і кількість фреону в тарі. Крім того, вони повинні продемонструвати свою відповідність вимогам належної утилізації контейнера.

Стандартизація виробництва відповідно до вимог та рекомендацій ЄС вплине на промисловий сектор. В основі європейської інтеграції знаходиться просування методів, які є одночасно екологічно чистими, спрямованими на захист споживачів, та економічно обґрунтованими.

Виробникам доведеться модернізувати свої процеси, щоб відповідати новим промисловим стандартам, що вимагатиме інвестицій у нове обладнання та технології. Хоча це може бути складним завданням, зрештою це призведе до більш ефективної та сталої галузі.

Компанія Екофрост підтримує безпечні, екологічно та сучасні технології. Наша основна мета-сприяти кращому розумінню сектору холодильного обладнання та сприяти розробці ефективної європейської політики.

Більше інформації про альтернативні варіанти тари в наших фахівців.

Залишайте замовлення і ми якнайшвидше вам зателефонуємо.