Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0
ФІЛЬТР

Фреон / Холодоагент R 600

ФІЛЬТР

Каталог

Зустрічайте надійного помічника в галузі холодильної техніки - фреон R 600 від "Екофрост". Цей холодоагент на базі ізобутану з молекулярною масою 58,12 г/м є незамінним в області кондиціювання повітря та холодильного обладнання, включаючи автомобільні кондиціонери.

Цей продукт відрізняється високою ефективністю та екологічністю. Фреон R 600 абсолютно безпечний при правильній експлуатації і не викликає пошкодження озонового шару. Крім того, він легко і повністю розчиняється в мінеральній олії.

Наш фреон R 600 – це високоякісний холодоагент, рекомендований для підвищення продуктивності вашого холодильного обладнання та зниження енергоспоживання. Він не має кольору та запаху, не розчиняється у воді і не вступає в реакцію з нею. При взаємодії з киснем, цей холодоагент стає пальним і вибухонебезпечним, але при правильній експлуатації це не становить проблеми.

Фреон R 600 має низький тиск в робочому контурі та гранично низьку температуру займання - 460 °С. Він має високі енергетичні властивості: при порівнянні з R-12, кількість холодоагента для заправки зменшується приблизно на 30%.

На відміну від багатокомпонентних холодоагентів, фреон R 600 не вимагає повної заміни при дозаправці. Це дозволяє зекономити час та зусилля. Завдяки повній розчинності в маслах мінерального типу, немає потреби в спеціальній утилізації.

Купити фреон R 600 можна в об'ємних балонах, при цьому важливо знати вимоги до умов зберігання. Газ повинен зберігатися при температурі до 20 градусів, в приміщенні з нормальною вологостю та хорошою вентиляцією. Уникайте прямого сонячного світла та високих температур, оскільки фреон R 600 є вибухонебезпечною речовиною.

У нашому інтернет-магазині "Екофрост" ви зможете купити фреон R 600 за доступною ціною. Він дозволить вам підвищити ефективність роботи вашого обладнання, знизити енергоспоживання та забезпечити довговічність системи охолодження. Не витрачайте час на пошук альтернатив – вибирайте фреон R 600 від "Екофрост"!