Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Який генератор вибрати для приватного будинку

Який генератор вибрати для приватного будинку

В умовах постійного відключення електрики дуже важливо завжди мати альтернативні джерела живлення. За таких обставин варто мати генератор. Також він буде корисним на будівельних майданчиках, коли електрика ще не підключена. Який генератор вибрати для приватного будинку?


Коли генератор може бути корисним?

Завдання кожного такого пристрою – виробляти електроенергію, яку можна використовувати тоді, коли доступу до мережі немає. Дуже часто електрогенератори присутні на будівельних майданчиках, де ще не підведено електрику та доводиться користуватися електроінструментами.

За допомогою генератора можна не тільки користуватися садовим інвентарем, але й закип'ятити воду для кави або увімкнути освітлення після настання сутінків. Обладнання також використовують любителі активного відпочинку, які люблять проводити час поза домом, але з усіма доступними зручностями.

Який генератор для дому вибрати? Однофазний чи трифазний?

Одним із найважливіших технічних аспектів є кількість агрегатних фаз. Для роботи з більш простими інструментами, що не потребують великої потужності, достатньо однофазної моделі, що працює від напруги 230 Вольт.

Трифазні генератори чутливі до однакового навантаження на кожну фазу. Якщо струм збільшиться занадто сильно, це може призвести до пошкодження приймача та самого генератора. Тому немає сенсу купувати трифазний генератор для роботи побутової техніки, що використовується щодня вдома.

Однак якщо ви використовуєте обладнання, що потребує напруги 400 вольт, необхідно придбати трифазний генератор. Зазвичай, таке обладнання потрапляє на промислові підприємства, об'єкти комунального господарства або будівництва, де використовуються машини великої потужності – наприклад, бетономішалка.

На що ще звернути увагу

Вирішуючи придбати генератор, обов'язково слід перевірити, чи безпечне обладнання для ресиверів, що його використовують. Однією із захистів є система AVR, тобто. автоматичне регулювання напруги. У процесі генератора можуть виникати коливання напруги. Це може призвести до пошкодження обладнання, підключеного до генератора.

У такому випадку модуль AVR забезпечує напругу на більш менш постійному рівні, яка варіюється тільки в безпечному діапазоні від 210 до 230 вольт. Кращі генератори оснащені АРН, з'єднаним із регулятором частоти обертання двигуна генератора.

У разі, коли напруга падає небезпечно, двигун прискорюється. Якщо ви шукаєте бюджетний генератор, переконайтеся, що виробник оснастив його таким захистом, оскільки це не завжди норма.