Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Віброгасник CASTEL 7690/M64

код товару
DD0001548
бренд
Castel
країна виробництва
Італія
вага
3.4 кг.
Размер
64,0*690
тип з'єднання пайка
діаметр патрубків, дюйм 2 5/8
макс.рабочий тиск, МРа 3,4
категория Castel

Віброгасники Castel призначені для встановлення в стаціонарних та пересувних системах охолодження. Основною функцією є усунення передачі вібрацій від працюючого компресора на нагнітальну магістраль, що всмоктує, і елементи холодильної системи. Віброгасник може компенсувати незначні "теплові" зміни лінійних розмірів труб.

6904 грн
Придбати в 1 клік

Castel, провідний постачальник компонентів для охолодження та кондиціонування повітря, є 100% італійською сімейною компанією, яка виросла та встановила собі ім’я з 1961 року завдяки видатному прагненню до інновацій та непохитному прагненню завоювати ринки не лише в Італії, а й за кордоном.

Широкий асортимент продукції Castel включає: термостатичні та електронні розширювальні клапани, електромагнітні клапани, котушки, з’єднувачі, запобіжні пристрої, клапани реле тиску води, регулятори тиску, індикатори, фільтри-осушувачі, механічні фільтри, системи контролю рівня масла, клапани для холодильних систем, віброізолятори та латунні фітинги.

 У 2010 році Castel відкрив у Китаї асоційовану компанію «Castel Refrigeration (Shanghai) Co., Ltd», щоб підтримувати розвиток у цих країнах, створюючи платформу логістики та комерційного розвитку для всього Азіатського континенту та Тихоокеанського регіону. Castel також продає свою продукцію в Росії, на Близькому Сході та в Африці. Нещодавно в Сполучених Штатах було створено асоційовану компанію «Castel USA, Inc.» для підтримки комерційного та логістичного розвитку в Америці, включаючи Канаду, США, Мексику, Бразилію, Чилі та Аргентину.

 

Загальні характеристики
тип з'єднання пайка
діаметр патрубків, дюйм 2 5/8
макс.рабочий тиск, МРа 3,4
категория Castel

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ