Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Труба мідна 1/4 (6.35 / 0,76 мм)

код товару
DD0003297
бренд
FOMA
країна виробництва
Італія
товщина стінки,мм 0,76
зовнішній діаметр,дюйм 1/4
ціна вказана за 1 м

Для виробництва труб FOMA використовується високоякісна марка міді Cu-DHP із вмістом чистої міді мінімум 99,9%. Труби виготовляються за запатентованою технологією, що забезпечує трубам високу надійність та тривалий термін служби. Застосовується для кондиціонування, систем опалення, водопостачання та холодильного обладнання.

78,8 грн
Придбати в 1 клік

Сертифікація якості відповідно до ISO 9001:2000.

Повна пасивність до хімічних елементів, повноцінна працездатність у температурних режимах від -100 °С до +250 °С, не змінюючи при цьому своїх фізико-хімічних властивостей, довговічність за найжорсткіших умов експлуатації (понад 50 років). Стійкість до сторонніх утворень на поверхні мідних труб. Завдяки високій гладкості стін прекрасні антикорозійні характеристики. Можливість легко деформуватися в потрібних ділянках без механічної деструкції внаслідок пластичності матеріалу. Легко піддається обробці, вальцювання. Простота в монтажі, транспортуванні та обробці.

Кінці мідної труби Foma закриті заглушками, що запобігають потраплянню всередину пилу, бруду, комах, води.

Уніфікований та надійний монтаж трубопровідних систем.
Сумісність із фітингами різних виробників.
Відсутність старіння матеріалу.
Газонепроникність.
Дифузійна стійкість до кисню.
Стійкість до дії ультрафіолету.

Високий стандарт якості відповідно до вимог європейських норм та правил.

Компанія FOMA була заснована в 1956 році Пан Анджело Монтіні в Lumezzane (BS), де перше виробництво литого алюмінію почалося в 1962 році. Виробництво в Pralboino було засноване у 1971 році.

Тепер алюмінієвий завод має площу 131 500 м2, з яких 48 000 в закритому приміщенні. Ливарне відділення має 32 машини з лиття алюмінію з виробничою потужністю від 600 тонн до 2500 тонн.

Розробка та виробництво пресформ, know-how якого є неодмінною частиною виробничого процесу, виробляється на заводі в Lumezzane (BS).

У 1989 році розпочалося виробництво мідних труб на заводі в Bedizzole.

Волочення мідної труби FOMA у Bedizzole характеризується своїм безперервним зростанням, постійними інвестиціями, інновацією та застосуванням високих стандартів якості. Компанія, в якій людський фактор та грамотне ставлення до роботи допомагають ставити на перше місце потреби клієнтів.

У FOMA дослідження нових продуктів та найбільш відповідних рішень у поєднанні з міжнародними вимогами дозволяють компанії розширити горизонти розповсюдження своєї продукції за межі Європи.

У 2007 році було створено нову компанію СП в Індії для виготовлення спеціальних пресформ.

Загальні характеристики
товщина стінки,мм 0,76
зовнішній діаметр,дюйм 1/4
ціна вказана за 1 м

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ