Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд-
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 9:00–18:00
+380 67 554 40 44 0

Терморегулюючий вентиль ТХ6-N16 (801538)

код товару
DD0000054
бренд
ALCO
країна виробництва
Німеччина
номінальна холодопродуктивність, кВт
66,9
максимальний робочий тиск, бар
31
діапазон робочих температур,С
-45...+65
з'єднання, дюйм
7/8 - 1 1/8

ТРВ регулюють перегрів холодоагенту на виході з випарника. Вони виконують функцію дроселя між сторонами низького та високого тиску в холодильних системах і забезпечують відповідність швидкості закінчення холодоагенту швидкості випаровування рідини у випарнику. Таким чином поверхня випарника може використовуватися повністю, а рідина при цьому не надходить.

3 227 грн
Придбати в 1 клік

Збалансована конструкція порту терморегулюючого вентилю TX6-N16 для роботи з постійним перегрівом у широкому діапазоні застосування при різних тисках конденсації.

Робочий діапазон ТРВ залежить від типу заправки термобаллону.  Функціонування ТРВ з рідинною заправкою визначається змінами температури термобаллону і не залежить від навколишніх умов. Вони відрізняються швидкою реакцією та роблять управління системою стійкішим. У разі заповнення термобаллону рідиною, не може бути використана функція СОЖ. Максимальна температура термобаллону має перевищувати 75°С. 

Функціонування ТРВ з газовою заправкою буде визначатися мінімальною температурою будь-якої частин ТРВ (термобалон, капілярна трубка або мембранний вузол). Наприклад, якщо термобалон буде мати максимальну температуру, то ТРВ працюватиме нестабільно (можливі коливання тиску та надлишковий перегрів). У ТРВ ALCO з газовою заправкою завжди можна використовувати функцію МОР. Рівновага у термобалоні дозволяє вентилю повільно відкриватися та швидко закриватися. Максимальна температура термобалону 175°С.

Адсорбційна заправка більше схожа за характеристиками на заправку МОР, але не піддається впливу зовнішні фактори. ТРВ спрацьовує повільно, але може використовуватися у більшості холодильних систем. Максимальна температура термобалону 130°С.

МОР (Максимальний Робочий Тиск) діє подібно до регулятора тиску в картері. Обмежується максимальний тиск кипіння для захисту компресора від навантажень. Вибір МОР повинен бути в межах діапазону максимально дозволеного тиску всмоктування компресора і повинен бути приблизно на 3 К вище температури кипіння.

Клапани терморегулюючі Т2 і ТЕ2 призначені для дроселювання рідкого хладагента в теплообмінний блок випарника. Клапани оснащені змінними насадками (дюзами). Мають внутрішній (Т2) або зовнішню (ТЕ2) лінію зрівнювання тисків.

 • зі стандартним MOP: бар-6,9; ºЗ 17; діапазон температур кипіння -45…14 ºС;
 •  герметичний моноблочний дизайн зі з'єднаннями "під паяння", щоб уникнути витоків;
 • діафрагма ТРВ TX6-N16 великого діаметра усуває коливання вентиля та забезпечує плавне та поступове регулювання.
Загальні характеристики
номінальна холодопродуктивність, кВт
66,9
максимальний робочий тиск, бар
31
діапазон робочих температур,С
-45...+65
з'єднання, дюйм
7/8 - 1 1/8
  Залишити відгук
  Оцініть придбаний шаблон за п'ятибальною шкалою

  * - поля, обов'язкові для заповнення

  З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ