Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Промисловість побоюється «швидкої» угоди щодо F-газу

Промисловість побоюється «швидкої» угоди щодо F-газу


ЄВРОПА: Хоча повне впровадження нового європейського регламенту F-газів, ймовірно, буде відкладено, вважається, що учасники переговорів прагнуть досягти згоди наступного місяця.

Це дозволить остаточно проголосувати за правила в Європейському парламенті в листопаді, але буде занадто пізно для повного впровадження 1 січня 2024 року.

Хоча деякі аспекти регулювання можуть бути активовані в перші місяці 2024 року, вважається, що заборони, зміни квот і нове поетапне скорочення, ймовірно, будуть відкладені до 1 січня 2025 року.

Представники промисловості стурбовані тим, що через часові обмеження аспекти регулювання не будуть чітко визначені. «Якщо у вас є нечіткі визначення в регламенті, як ви його виконуєте? Багато учасників і представників промисловості запитують: мій тепловий насос – це тепловий насос чи це кондиціонер? Або це кондиціонер і тепловий насос?

Один із провідних авторитетів знову висловив занепокоєння щодо повної заборони F-газів, запропонованої Європейським парламентом, і особливо щодо її впливу на розгортання теплових насосів.

Тепловий насос SUPCOOL (3hp):

«Ми категорично не згодні з парламентом і тими членами штатів, які вважають, що повна заборона F-газу є правильним шляхом. Я думаю, що це придушить інновації».

Він продовжив: «Ця постанова ніколи не стосувалася повної заборони F-газів, вона продовжувала поступове скорочення. Ми всі як галузь погоджуємося з тим, що до 2050 року маємо досягти чистого нуля. Тут немає проблем. Ми всі в гармонії, але це швидкість, з якою все відбувається. Повна заборона F-газів просто не допоможе.»

«Існує така думка, що нам більше не потрібні Ф-гази. На жаль, це просто неправда. Якщо заборонити F-гази, що робити, якщо існують будівельні норми, які не допускають пропан? Якщо ви не можете використовувати гідрофторуглеводороди, поверніться до газового котла.»