Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Про сонячні батареї і не тільки

Про сонячні батареї і не тільки

Чому сонячні системи сьогодні є одними з найбільш затребуваних у всьому світі? Важливо розуміти, що багато виробників пропонують скористатися новими можливостями отримання та використання енергоресурсів.


Якщо вас не влаштовує постійне зростання цін на електрику та надхмарна вартість газу, яким ви опалюєте будинок та отримуєте гарячу воду, варто розглянути альтернативні джерела отримання енергії. Йдеться про геліосистеми або сонячні електростанції, які зазвичай монтуються на дахах будинків, а також на будь-якій іншій вільній площі.

Особливості

Сонце зараз – це практично невичерпне безкоштовне джерело енергії. Вам не потрібно платити за тепло та енергію, яку ви отримуєте від нашого світила, при цьому, якщо правильно поводитися з цим ресурсом, це є абсолютно безпечним для навколишнього середовища.

Сонячна геліосистема – це сучасний спосіб виробництва електроенергії та тепла для потреб вашого будинку та господарства. За його надлишку ви завжди можете продати частину кіловат спеціалізованим комунальним чи приватним компаніям.

Розрізняють два основні типи сонячних систем:

За своїм зовнішнім виглядом колектори та сонячні панелі дуже схожі одна на одну, але роль у них різна. Колектори використовуються для нагрівання технічної води, а фотоелектричні елементи виробляють електроенергію для живлення будівлі.

Як працює сонячний колектор

Сонячний колектор поглинає світло, а потім перетворює його енергію на теплову енергію. Цю енергію приймає він середовище-носій, розподіляє тепло у встановленні, підключеної до колектору. Таким носієм є, наприклад, рідина чи повітря.

Сонячні колектори встановлюються зовні будівель, і їх призначення цілий рік, тому в установках використовуються рідини, що незамерзають, наприклад, гліколь. Сонячні колектори можна розділити на:

  • Плоскі.

Такі колектори поглинають сонячні промені як металевої пластини. Труби приєднуються до нижньої частини плити, і по них протікає нагріта сонцем рідина, що відповідає за нагрівання води в баку ГВП. З іншого боку, зверху поглинач захищений листом міцного скла. Вся конструкція закрита корпусом, утепленим мінеральною ватою.

  • Вакуумні.

У колекторах цього поглинач розділений на елементи, і всі вони поміщені в скляну вакуумну трубку. Ця труба гарантує відмінну теплоізоляцію. Труби з'єднані між собою шиною, якою проходить робоча рідина, яка отримує тепло і потім відправляє його в бак ГВП.