Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Припой FoSilver 15 Rod 2 x 500

код товару
DD0002000
бренд
Sopormetal
країна виробництва
Португалія
склад Ag 15%, Cu 80%, P 5%
розмір прутка, мм*мм*мм 2 x 500
робоча температура,С 700 °C
форма прутка кругла

Застосування: для пайки в системах кондиціонування, водопостачання та опалення, для з'єднання міді та мідних сплавів (латунь, бронза). Мідь-фосфорні припої (група FOSOP) широко використовуються для з'єднання міді з іншими матеріалами, зокрема латунню та бронзою. Завдяки вмісту фосфору, флюс для з'єднання міді-міді не потрібен. Проте, для отримання більш чистої пайки при з'єднанні міді, латуні та бронзи, рекомендується використовувати флюси SOPOR-Flux від того ж виробника.

9481,61 грн
Придбати в 1 клік

 

SOPORMETAL, Sociedade Portuguesa de Metais Lda. – це португальська компанія, заснована в 1985 році як виробник твердих паяльних матеріалів зі срібла та мідно-фосфорних сплавів, з командою професіоналів, які зосереджені на пропонуванні найбільш відповідних рішень для потреб наших клієнтів у будь-який час.

Основними цілями цього підприємства є постійна турбота про вдосконалення та попит у таких сферах, як якість наших послуг або якість матеріалів, що поставляються, з високими стандартами та чесністю. За допомогою партнерів, постачальників і клієнтів адміністрація цього підприємства сподівається підтримувати такий же темп з початку свого існування.
 
SOPORMETAL розвиває свою діяльність у всьому світі, дозволяючи йому протистояти тому факту, що його матеріали створюються скрізь. Для цього існує інфраструктура, яка дозволяє нам бути дуже динамічними на ринках, на яких ми розвиваємо свою діяльність. Співпраця з іншими компаніями великого національного масштабу з кількох інших видів діяльності: холодна промисловість, ковальство, військово-морська промисловість, аеронавтика, сектори гігієни, послуги тощо. 
Загальні характеристики
склад Ag 15%, Cu 80%, P 5%
розмір прутка, мм*мм*мм 2 x 500
робоча температура,С 700 °C
форма прутка кругла