Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380 67 554 40 44 0

Припій мідно-фосфорний 5% 2х2,0х500 мм Sopormetal

код товару
01134
бренд
Sopormetal
країна виробництва
Португалія
склад Cu-95%, P-5%
розмір прутка, мм*мм*мм 2*2*500
робоча температура,С 760
форма прутка квадрат
категория Витратні матеріали

Застосовується для паяння в системах кондиціювання, водопостачання та опалення, для з'єднання міді та мідних сплавів (латунь, бронза). Мідно–фосфорні припої (група FOSOP) найчастіше використовуються для з'єднання міді з іншими матеріалами (латунь, бронза). При з'єднанні міді, завдяки наявності фосфору, не потрібне застосування флюсу. При з'єднанні міді, латуні та бронзи для більш чистого паяння радимо використовувати наші флюси SOPOR-Flux.

1 941 грн
Придбати в 1 клік
SOPORMETAL, Sociedade Portuguesa de Metais Lda. – це португальська компанія, заснована в 1985 році як виробник твердих паяльних матеріалів зі срібла та мідно-фосфорних сплавів, з командою професіоналів, які зосереджені на пропонуванні найбільш відповідних рішень для потреб наших клієнтів у будь-який час.
Основними цілями цього підприємства є постійна турбота про вдосконалення та попит у таких сферах, як якість наших послуг або якість матеріалів, що поставляються, з високими стандартами та чесністю. За допомогою партнерів, постачальників і клієнтів адміністрація цього підприємства сподівається підтримувати такий же темп з початку свого існування.
 
SOPORMETAL розвиває свою діяльність у всьому світі, дозволяючи йому протистояти тому факту, що його матеріали створюються скрізь. Для цього існує інфраструктура, яка дозволяє нам бути дуже динамічними на ринках, на яких ми розвиваємо свою діяльність. Співпраця з іншими компаніями великого національного масштабу з кількох інших видів діяльності: холодна промисловість, ковальство, військово-морська промисловість, аеронавтика, сектори гігієни, послуги тощо. 
Загальні характеристики
склад Cu-95%, P-5%
розмір прутка, мм*мм*мм 2*2*500
робоча температура,С 760
форма прутка квадрат
категория Витратні матеріали