Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Монреальський протокол

Монреальський протокол


16 вересня світ відзначав день охорони озонового шару. Україна у 1986 році як і 197 країн приєдналася до екологічної угоди – Віденської конвенції про захист озонового шару, а згодом ратифікувала Монреальський протокол.

Кожна країна підписант припиняла або обмежувала виробництво ряду речовин, що виснажували захисну оболонку Землі. Як наслідок 99% речовин, які пошкоджували озоновий шар були під забороною. Це допомогло запобігти глобальному потеплінню на 0,5-1 градус Цельсія до середини цього століття порівняно зі сценарієм безконтрольного збільшення цих речовин. 

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вже розробило законопроєкт «Про ратифікацію Поправки до Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар», з його текстом можна ознайомитися на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Наразі триває процес громадського обговорення.

Посилання на законопроєкт: https://mepr.gov.ua/povidomlennya-pro-oprylyudnennya-proyektu-zakonu-ukrayiny-pro-ratyfikatsiyu-popravky-do-monrealskogo-protokolu-pro-rechovyny-shho-rujnuyut-ozonovyj-shar/