Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380 67 554 40 44 0

Митниця вилучила 13,5 т холодоагенту в нелегальних балонах

Митниця вилучила 13,5 т холодоагенту в нелегальних балонах

Митні органи Північної Македонії заявили, що вилучили партію з понад 13,5 тон HFC холодоагенту в незаконних одноразових балонах, що надходили з Греції.


Вантаж загальною кількістю 1150 балонів був виявлений у вантажівці з македонськими номерами на пункті пропуску в Богородиці на грецькому кордоні.

Незважаючи на те, що Північна Македонія не є членом ЄС, вона має статус кандидата в ЄС, і, відповідно до законодавства ЄС, використання одноразових балонів у країні заборонено з 2015 року.

Повідомляється, що в вантажі містилося кілька типів холодоагенту HFC. Фотографії показують, що це включало R404A, R407C і R507A. Схоже, що всі це циліндри під маркою «United Refrigerants».

Товари були вилучені, а одну неназвану фізичну та «юридичну особу» висунули звинувачення в незаконній торгівлі, що карається кримінальним кодексом Північної Македонії.

Про бренд United Refrigerants мало відомо. Логотип із зображенням зірок і смуг свідчить про походження США, а веб-сайт містить адресу в Нью-Йорку, але без номера телефону та адреси електронної пошти.