Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Митниця вилучила 13,5 т холодоагенту в нелегальних балонах

Митниця вилучила 13,5 т холодоагенту в нелегальних балонах

Митні органи Північної Македонії заявили, що вилучили партію з понад 13,5 тон HFC холодоагенту в незаконних одноразових балонах, що надходили з Греції.


Вантаж загальною кількістю 1150 балонів був виявлений у вантажівці з македонськими номерами на пункті пропуску в Богородиці на грецькому кордоні.

Незважаючи на те, що Північна Македонія не є членом ЄС, вона має статус кандидата в ЄС, і, відповідно до законодавства ЄС, використання одноразових балонів у країні заборонено з 2015 року.

Повідомляється, що в вантажі містилося кілька типів холодоагенту HFC. Фотографії показують, що це включало R404A, R407C і R507A. Схоже, що всі це циліндри під маркою «United Refrigerants».

Товари були вилучені, а одну неназвану фізичну та «юридичну особу» висунули звинувачення в незаконній торгівлі, що карається кримінальним кодексом Північної Македонії.

Про бренд United Refrigerants мало відомо. Логотип із зображенням зірок і смуг свідчить про походження США, а веб-сайт містить адресу в Нью-Йорку, але без номера телефону та адреси електронної пошти.

 

Щоб уникнути плутанини, слід зазначити, що ця компанія не пов’язана з відомим північноамериканським оптовим дистриб’ютором HVAC United Refrigeration або будь-якою іншою компанією з подібною назвою.

На веб-сайті United Refrigerants єдиним дистриб’ютором зазначено Brothers Gas Bottling & Distribution, постачальника промислового газу в Дубаї. Заснована в 1992 році компанія Brothers Gas описується як універсальне рішення для холодоагентів зі стратегічно розташованими офісами та депо по всьому світу. Його офіс у США розташований за тією ж адресою в Нью-Йорку, що й на веб-сайті United Refrigerants.

Немає жодних припущень про те, що United Refrigerants або Brothers Gas були причетні до цього вантажу або їм було відомо про це.