Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380 67 554 40 44 0

Конденсатор ALF-FN1-29B

код товару
DD0001179
категория

Повітряні конденсатори BFT мають широкий діапазон потужностей. Jinan Baifute refrigeration equipment co., LTD., заснована в 2002 році, є комплексним інтегрованим підприємством, що об’єднує дослідження, розробки, виробництво та продаж.

11 075 грн
Придбати в 1 клік

Основна продукція компанії включає в себе теплообмінник, конденсаційний блок, промисловий охолоджувач води, тепловий насос все-в-одному машині та ін. Компанія має сучасний виробничий цех, виробниче обладнання світового класу, автоматичну виробничу лінію, випробувальну лабораторію високої конфігурації, і кожна ланка виробництва продукції прагне досконалості та суворого контролю, що забезпечує високу якість продукції. Продажі по всій країні та експорт в Австралію, Південну Америку, Європу, Південно-Східну Азію та інші зовнішні ринки.

У розвитку бізнесу Baifute отримав багато почесних титулів, таких як: якісні надійні продукти, відомі китайські якісні продукти, найпопулярніші на ринку бренди, таблички з іменами, бренд, інноваційний продукт, підприємства округу Лін, відомі підприємства тощо, і пройшов національну ліцензію на виробництво промислової продукції, CE, ROHS, сертифікацію ISO9001.

Повітряні конденсатори BFT мають широкий діапазон потужностей, що дозволяє використовувати даний тип теплообмінників на обладнанні різної продуктивності, середнього та низькотемпературного застосування. Конденсатори повітряного охолодження від китайського виробника Baifute заслужили великої довіри на азіатському та європейських ринках за рахунок відносно низької ціни та високої якості продукції, що виготовляється.

  • ємність кВт: від 0,98 до 27,6;
  • поверхня теплообміну м2: від 3 до 86;
  • витрата повітря м3 / год: від 400 до 8000.
Загальні характеристики
категория

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ