Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
Mobile logo menu
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380675544044 0

Honeywell прискорює впровадження холодоагентів 4-го покоління, щоб допомогти холодильній промисловості досягти низьковуглецевого майбутнього

Honeywell прискорює впровадження холодоагентів 4-го покоління, щоб допомогти холодильній промисловості досягти низьковуглецевого майбутнього


Дивлячись на останній ринок холодоагентів, ми можемо виявити, що ринок холодоагентів увійшов у пік сезону, і ціни на різні холодоагенти різко зросли. Дані показують, що в першому кварталі цього року середні ринкові ціни на холодоагенти R22, R32, R125 і R134a зросли на 11,2%, 49,4%, 42,1% і 21,9% порівняно з попереднім роком.

R32, R125 і R134a є холодоагентами 3-го покоління (ГФУ). Зростання цін на холодоагенти 3-го покоління частково пов’язано з настанням пікового сезону кондиціонування, а частково через офіційне впровадження квот і тривале вимивання промислового бренду. Завдяки підвищенню попиту холодоагенти 3-го покоління все ще досягають нових успіхів і, як очікується, продовжать високий рівень зростання.

Ціни на холодоагенти другого та третього покоління зростають. Як відбувається розробка холодоагентів четвертого покоління на основі гідрофторолефінів (HFO)?

На даний момент основні холодоагенти Honeywell четвертого покоління на основі гідрофторолефінів (HFO), які використовуються в Китаї та на ринку Азіатсько-Тихоокеанського регіону, включають R455A, R448A, R454B і R515B. В останні роки ряд нових продуктів на китайському ринку було вироблено масово, наприклад, є R455A для промисловості промислового охолодження, який підходить для нового обладнання в супермаркетах, магазинах і холодних камерах. Потенціал глобального потепління цього холодоагенту становить лише 148. Загальні викиди вуглецю нижчі, ніж у системі вуглекислого газу, і він має чудовий ефект економії енергії порівняно з холодильною системою з вуглекислим газом. Крім того, початкові інвестиції та витрати на експлуатацію та технічне обслуговування R455A також значно нижчі, ніж витрати на холодильну систему з вуглекислим газом.