Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд-
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 9:00–18:00
+380 67 554 40 44 0

Вентиль соленоїдний CASTEL 1078/M12A6

код товару
DD0001511
бренд
Castel
країна виробництва
Італія
тип з'єднання
пайка
патрубки з'єднання, дюйм
1/2 *1/2
діапазон температур, С
-35...+110
нормальне положення
(NC) Нормально зачинен
коефіцієнт витрати Kv,м3/г
2,2

Соленоїдний клапан призначений для перекриття потоку при отриманні електричного сигналу. Застосовуються в холодильних системах з усіма загальноприйнятими хлорфторвмісними холодоагентами. Соленоїди від Castel—це нормально закриті електромагнітні клапани прямої дії, зі сполучними кінцями під паяння внахлест, з котушкою 220/230В змінного струму. Нормально закритий клапан за відсутності живлення—закритий, а при подачі напруги—відкривається.

1 564 грн
Придбати в 1 клік

Castel, провідний постачальник компонентів для охолодження та кондиціонування повітря, є 100% італійською сімейною компанією, яка виросла та встановила собі ім’я з 1961 року завдяки видатному прагненню до інновацій та непохитному прагненню завоювати ринки не лише в Італії, а й за кордоном.

Широкий асортимент продукції Castel включає: термостатичні та електронні розширювальні клапани, електромагнітні клапани, котушки, з’єднувачі, запобіжні пристрої, клапани реле тиску води, регулятори тиску, індикатори, фільтри-осушувачі, механічні фільтри, системи контролю рівня масла, клапани для холодильних систем, віброізолятори та латунні фітинги.

 У 2010 році Castel відкрив у Китаї асоційовану компанію «Castel Refrigeration (Shanghai) Co., Ltd», щоб підтримувати розвиток у цих країнах, створюючи платформу логістики та комерційного розвитку для всього Азіатського континенту та Тихоокеанського регіону. Castel також продає свою продукцію в Росії, на Близькому Сході та в Африці. Нещодавно в Сполучених Штатах було створено асоційовану компанію «Castel USA, Inc.» для підтримки комерційного та логістичного розвитку в Америці, включаючи Канаду, США, Мексику, Бразилію, Чилі та Аргентину.

 

 

Загальні характеристики
тип з'єднання
пайка
патрубки з'єднання, дюйм
1/2 *1/2
діапазон температур, С
-35...+110
нормальне положення
(NC) Нормально зачинен
коефіцієнт витрати Kv,м3/г
2,2
    Залишити відгук
    Оцініть придбаний шаблон за п'ятибальною шкалою

    * - поля, обов'язкові для заповнення

    З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ