Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 9:00–18:00
+380 67 554 40 44 0

Віброгасник CASTEL 7690/17

код товару
DD0001544
бренд
Castel
країна виробництва
Італія
вага
2.06 кг.
Размер
54,0*510
тип з'єднання
пайка
діаметр патрубків, дюйм
2 1/8
макс.рабочий тиск, МРа
3,4
категория
Комплектуючі

Віброгасники Castel призначені для встановлення в стаціонарних та пересувних системах охолодження. Основною функцією є усунення передачі вібрацій від працюючого компресора на нагнітальну магістраль, що всмоктує, і елементи холодильної системи. Віброгасник може компенсувати незначні "теплові" зміни лінійних розмірів труб.

2 668 грн
Придбати в 1 клік

Castel, провідний постачальник компонентів для охолодження та кондиціонування повітря, є 100% італійською сімейною компанією, яка виросла та встановила собі ім’я з 1961 року завдяки видатному прагненню до інновацій та непохитному прагненню завоювати ринки не лише в Італії, а й за кордоном.

Широкий асортимент продукції Castel включає: термостатичні та електронні розширювальні клапани, електромагнітні клапани, котушки, з’єднувачі, запобіжні пристрої, клапани реле тиску води, регулятори тиску, індикатори, фільтри-осушувачі, механічні фільтри, системи контролю рівня масла, клапани для холодильних систем, віброізолятори та латунні фітинги.

 У 2010 році Castel відкрив у Китаї асоційовану компанію «Castel Refrigeration (Shanghai) Co., Ltd», щоб підтримувати розвиток у цих країнах, створюючи платформу логістики та комерційного розвитку для всього Азіатського континенту та Тихоокеанського регіону. Castel також продає свою продукцію в Росії, на Близькому Сході та в Африці. Нещодавно в Сполучених Штатах було створено асоційовану компанію «Castel USA, Inc.» для підтримки комерційного та логістичного розвитку в Америці, включаючи Канаду, США, Мексику, Бразилію, Чилі та Аргентину.

 

Загальні характеристики
тип з'єднання
пайка
діаметр патрубків, дюйм
2 1/8
макс.рабочий тиск, МРа
3,4
категория
Комплектуючі

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ