Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380 67 554 40 44 0

Терморегулюючий вентиль ТS2

код товару
01637
бренд
FavorCOOL
країна виробництва
Китай
функція МОР ні
холодоагент 507
уравнювання внутрішне
патрубки (вхід/вихід), дюйм 1/2
категория
діапазон робочих температур,С NC (-40...+10)

Клапани терморегулюючі Т2 і ТЕ2 призначені для дроселювання рідкого хладагента в теплообмінний блок випарника. ТРВ регулюють перегрів холодоагенту на виході з випарника. Вони виконують функцію дроселя між сторонами низького та високого тиску в холодильних системах і забезпечують відповідність швидкості закінчення холодоагенту швидкості випаровування рідини у випарнику. Таким чином поверхня випарника може використовуватися повністю, а рідина при цьому не надходить.

980 грн
Придбати в 1 клік

Клапани терморегулюючі Т2 і ТЕ2 призначені для дроселювання рідкого хладагента в теплообмінний блок випарника. Клапани оснащені змінними насадками (дюзами). Мають внутрішній (Т2) або зовнішню (ТЕ2) лінію зрівнювання тисків.

Робочий діапазон ТРВ залежить від типу заправки термобаллону.  Функціонування ТРВ з рідинною заправкою визначається змінами температури термобаллону і не залежить від навколишніх умов. Вони відрізняються швидкою реакцією та роблять управління системою стійкішим. У разі заповнення термобаллону рідиною, не може бути використана функція СОЖ. Максимальна температура термобаллону має перевищувати 75°С. 

Функціонування ТРВ з газовою заправкою буде визначатися мінімальною температурою будь-якої частин ТРВ (термобалон, капілярна трубка або мембранний вузол). Наприклад, якщо термобалон буде мати максимальну температуру, то ТРВ працюватиме нестабільно (можливі коливання тиску та надлишковий перегрів). У ТРВ ALCO з газовою заправкою завжди можна використовувати функцію МОР. Рівновага у термобалоні дозволяє вентилю повільно відкриватися та швидко закриватися. Максимальна температура термобалону 175°С.

Адсорбційна заправка більше схожа за характеристиками на заправку МОР, але не піддається впливу зовнішні фактори. ТРВ спрацьовує повільно, але може використовуватися у більшості холодильних систем. Максимальна температура термобалону 130°С.

МОР (Максимальний Робочий Тиск) діє подібно до регулятора тиску в картері. Обмежується максимальний тиск кипіння для захисту компресора від навантажень. Вибір МОР повинен бути в межах діапазону максимально дозволеного тиску всмоктування компресора і повинен бути приблизно на 3 К вище температури кипіння.

 

Загальні характеристики
функція МОР ні
холодоагент 507
уравнювання внутрішне
патрубки (вхід/вихід), дюйм 1/2
категория
діапазон робочих температур,С NC (-40...+10)

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ