Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд-
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 9:00–18:00
+380 67 554 40 44 0

Датчик тиску SPKT0013R1

код товару
DD0001417
бренд
Carel
країна виробництва
Італія
мова програмування
тип
опір при +25С, кОм
входи датчиків температури
цифрові виходи, шт
максимальний робочий тиск, бар
30
постійна часу
цифрові входи
аналогові входи
цифрові виходи
послідовні порти
сертифікати
частота
ступінь точності
+/- 0,3%
струм замикання
діапазон температур,С
-40...135
аналогові виходи
напруга живлення, В
4,5-5,5
кількість входів для датчиків
діапазон тиску, бар
-1,0...9,3

SPKT0013R1—логометричний датчик тиску від Carel. Застосовується в системах кондиціювання та охолодження повітря, непридатний для роботи з аміаком. Вихідний сигнал 0,5—4,5В. Діапазон тиску, що вимірюється -1—9,3 Бар. Напруга живлення 4,5—5,5 Vdc. Має внутрішнє різьблення.

1 847 грн
Придбати в 1 клік

Історія бренду CAREL почалася 1973 р., в області Падуя, Італія. У перші роки роботи під торговою маркою CAREL вироблялися шафи електроавтоматики, цей напрямок бізнесу став основою для назви підприємства та бренду.. Через два роки після свого заснування, компанія CAREL розпочала виробництво побутових та промислових зволожувачів повітря.

Продукцію бренду сертифіковано за стандартом ISO 9001:2000 (Vision 2000). Компанія проводить різноманітні дослідження у сфері технологій зволоження за сприяння вчених з університету Падуї та Національної ради з наукових розробок. Всі електронні складові піддаються попередньому електро-, термотренуванню. Це знижує до мінімуму можливість появи несправностей на початковій стадії. Лабораторія Carel, де проходить сертифікація виробу, перевіряє всі інноваційні розробки та всю нову техніку на відповідність світовим нормам та стандартам. Контролери перевіряються на чутливість та електромагнітну сумісність, а зволожувачі проходять ряд теплових та механічних тестів.

Під брендом Carel розробляються елементи для створення потужних, гнучких та міцних систем управління інженерною технікою: контролери, засоби розробки програмного забезпечення для контролерів, панелі оператора, а також програмне забезпечення для інтеграції до системи управління будівлею (BMS) та комунікаційні шлюзи. Автоматика Carel широко використовується у сфері систем керування кліматичною технікою (HVAC) та іншими інженерними системами. Під торговою маркою Carel виробляються системи керування кліматичним та холодильним обладнанням, системи зволоження та вентиляції та універсальні системи керування, такі як: системи управління компресорними станціями (pRack та µRack серія, pco, rack контролери); параметричні контролери (серія powersplit, powercompact, MasterCella та інші); системи комплексного керування холодильними установками; електронні терморозширювальні вентилі (ТРВ) та контролери для ТРВ; системи контролю температури, системи контролю вологості та системи контролю тиску (серії Clima); системи дистанційного керування та контролю (PlantVisorPRO Touch & Box, RemotePRO, PlantWatchPRO); контролери Carel для конденсаторів та частотні перетворювачі; активні датчики температури, пасивні датчики температури, датчики вологості. 

Високий статус торгової марки CAREL підтримують шість виробничих комплексів в Італії, США та Китаї. Крім того, Центральна та Північна Америки, Далекий Схід, Океанія та Європа охоплені широкою мережею філій.

Загальні характеристики
мова програмування
тип
опір при +25С, кОм
входи датчиків температури
цифрові виходи, шт
максимальний робочий тиск, бар
30
постійна часу
цифрові входи
аналогові входи
цифрові виходи
послідовні порти
сертифікати
частота
ступінь точності
+/- 0,3%
струм замикання
діапазон температур,С
-40...135
аналогові виходи
напруга живлення, В
4,5-5,5
кількість входів для датчиків
діапазон тиску, бар
-1,0...9,3
    Залишити відгук
    Оцініть придбаний шаблон за п'ятибальною шкалою

    * - поля, обов'язкові для заповнення

    З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ