Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 9:00–18:00
+380 67 554 40 44 0

Скло оглядове CASTEL 3940/5

код товару
DD0001550
бренд
Castel
країна виробництва
Італія
тип з'єднання пайка
патрубки з'єднання, дюйм 5/8 * 5/8
максимальний робочий тиск, бар 45,0
діапазон температур, С -30...+110

Оглядове скло з індикатором вологості CASTEL розроблене для холодильних систем, а також систем кондиціювання, що працюють на загальноприйнятих холодоагентах. Вони забезпечують візуальний контроль стану холодоагенту у трубопроводах холодильної системи на наявність вологи. Оглядове скло без індиктора призначене для візуального контролю процесу повернення масла в картер компресора.

470 грн
Придбати в 1 клік

Castel, провідний постачальник компонентів для охолодження та кондиціонування повітря, є 100% італійською сімейною компанією, яка виросла та встановила собі ім’я з 1961 року завдяки видатному прагненню до інновацій та непохитному прагненню завоювати ринки не лише в Італії, а й за кордоном.

Широкий асортимент продукції Castel включає: термостатичні та електронні розширювальні клапани, електромагнітні клапани, котушки, з’єднувачі, запобіжні пристрої, клапани реле тиску води, регулятори тиску, індикатори, фільтри-осушувачі, механічні фільтри, системи контролю рівня масла, клапани для холодильних систем, віброізолятори та латунні фітинги.

 У 2010 році Castel відкрив у Китаї асоційовану компанію «Castel Refrigeration (Shanghai) Co., Ltd», щоб підтримувати розвиток у цих країнах, створюючи платформу логістики та комерційного розвитку для всього Азіатського континенту та Тихоокеанського регіону. Castel також продає свою продукцію в Росії, на Близькому Сході та в Африці. Нещодавно в Сполучених Штатах було створено асоційовану компанію «Castel USA, Inc.» для підтримки комерційного та логістичного розвитку в Америці, включаючи Канаду, США, Мексику, Бразилію, Чилі та Аргентину.

 

Загальні характеристики
тип з'єднання пайка
патрубки з'єднання, дюйм 5/8 * 5/8
максимальний робочий тиск, бар 45,0
діапазон температур, С -30...+110

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ