Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380 67 554 40 44 0

Поперечний вентилятор (низький рівень шуму) BW-2

код товару
DD0000385
бренд
Boyoung
країна виробництва
Китай
швидкість, об/хв 1700
напруження, В 220
категория
діаметр, мм 60
витрати повітря, м3/год 170
потужність, Вт 33

Вентилятори Boyoung випускаються у Китаї компанією Wenling Dayang Electric Appliances Factory. Завод був заснований у 1999 році і займає площу понад 10 тисяч квадратних метрів. У 2006 році було засновано другий виробничий майданчик Taizhou Boyang Mechanical & Electronic C, який також має площу понад 10 тисяч квадратних метрів. Це професійне високотехнологічне виробництво, яке розробляє та виробляє різні види вентиляторів та двигунів: осьові та відцентрові вентилятори та вентилятори із зовнішнім ротором, а також ЄС-вентилятори. Завод має сертифікат системи управління якістю ISO9001:2000.

288 грн
Придбати в 1 клік

Продукція компанії широко застосовується у всіх видах холодильного, вентиляційного та кліматичного обладнання. Продукція заводу поставляється як на внутрішній ринок Китаю, так і експортується до більш ніж 20 країн світу. Асортимент заводу включає різні види вентиляторів та двигунів: осьові та відцентрові вентилятори та вентилятори із зовнішнім ротором, а також ЄС-вентилятори.

Осьові вентилятори Boyoung застосовуються у складі систем вентиляції, кондиціювання та холодильної техніки. Це високоефективні, прості та надійні пристрої. Через свою конструкцію ці вентилятори забезпечують великий потік повітря, мають гарне поєднання ціни та якості. Осьові вентилятори Boyoung чудово зарекомендували себе під час роботи. Вентилятори поставляються повністю готові до встановлення у зборі із захисними ґратами.

Ротор вентилятора безпосередньо зварений з валом вентилятора та лопатями, він має двосторонній динамічний баланс. Лопаті вентилятора, ротор та решітка покриті порошковим напиленням, поверхня гладка, яскрава та стійка до корозії. Кришка двигуна також оброблена спеціальним чином, що допомагає їй не окислюватися. Тангенціальні вентилятори BW використовуються в холодильних шафах об'ємом до 800 л для створення динамічного охолодження та забезпечення необхідної витрати повітря через конденсатор.

Маючи широку спрямованість потоку та великий об'єм повітря при низькій швидкості, тангенціальні вентилятори BW чудово служать для охолодження кондиціонера, побутових плит, кам'яних печей, дверних завіс, побутових вентиляторів баштового типу, соляріїв, приладу обігріву складського приміщення, духової шафи та інших обігрівів.

Загальні характеристики
швидкість, об/хв 1700
напруження, В 220
категория
діаметр, мм 60
витрати повітря, м3/год 170
потужність, Вт 33

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ