Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 9:00–18:00
+380 67 554 40 44 0

Контролер PJeasy, 230 В, 1xDI/NTC, 1xRel (2HP)

код товару
DD0001647
бренд
Carel
країна виробництва
Італія
Размер
71*29
цифрові виходи
до 3 релейних
послідовні порти
1 для мережі Carel
сертифікати
CE, UL, NSF, ATEX
напруга живлення, В
12 В пров./пост. струму, 115 В пров. струму, 230 В пров. струму
категория
ступінь захисту, ІР
IP65 (лицьова панель)
цифрові входи
1, сухий контакт
аналогові входи
до входів датчиків 3 NTC/PTC

Серія easy представлена електронними мікропроцесорними контролерами зі світлодіодними дисплеями, призначеними для управління охолоджуючим обладнанням, холодильними шафами та вітринами, що охолоджують. Контролер вмикається та вимикається за сигналом із цифрового входу або безпосередньо кнопкою. Кнопки сенсорні. Завдяки ідеально рівній поверхні контролер легко чистити та підтримувати у справному вигляді за вимогами стандартів HACCP.

1 201 грн
Придбати в 1 клік

Історія бренду CAREL почалася 1973 р., в області Падуя, Італія. У перші роки роботи під торговою маркою CAREL вироблялися шафи електроавтоматики, цей напрямок бізнесу став основою для назви підприємства та бренду.. Через два роки після свого заснування, компанія CAREL розпочала виробництво побутових та промислових зволожувачів повітря.

Продукцію бренду сертифіковано за стандартом ISO 9001:2000 (Vision 2000). Компанія проводить різноманітні дослідження у сфері технологій зволоження за сприяння вчених з університету Падуї та Національної ради з наукових розробок. Всі електронні складові піддаються попередньому електро-, термотренуванню. Це знижує до мінімуму можливість появи несправностей на початковій стадії. Лабораторія Carel, де проходить сертифікація виробу, перевіряє всі інноваційні розробки та всю нову техніку на відповідність світовим нормам та стандартам. Контролери перевіряються на чутливість та електромагнітну сумісність, а зволожувачі проходять ряд теплових та механічних тестів.

Під брендом Carel розробляються елементи для створення потужних, гнучких та міцних систем управління інженерною технікою: контролери, засоби розробки програмного забезпечення для контролерів, панелі оператора, а також програмне забезпечення для інтеграції до системи управління будівлею (BMS) та комунікаційні шлюзи. Автоматика Carel широко використовується у сфері систем керування кліматичною технікою (HVAC) та іншими інженерними системами. Під торговою маркою Carel виробляються системи керування кліматичним та холодильним обладнанням, системи зволоження та вентиляції та універсальні системи керування, такі як: системи управління компресорними станціями (pRack та µRack серія, pco, rack контролери); параметричні контролери (серія powersplit, powercompact, MasterCella та інші); системи комплексного керування холодильними установками; електронні терморозширювальні вентилі (ТРВ) та контролери для ТРВ; системи контролю температури, системи контролю вологості та системи контролю тиску (серії Clima); системи дистанційного керування та контролю (PlantVisorPRO Touch & Box, RemotePRO, PlantWatchPRO); контролери Carel для конденсаторів та частотні перетворювачі; активні датчики температури, пасивні датчики температури, датчики вологості. 

Високий статус торгової марки CAREL підтримують шість виробничих комплексів в Італії, США та Китаї. Крім того, Центральна та Північна Америки, Далекий Схід, Океанія та Європа охоплені широкою мережею філій.

Загальні характеристики
цифрові виходи
до 3 релейних
послідовні порти
1 для мережі Carel
сертифікати
CE, UL, NSF, ATEX
напруга живлення, В
12 В пров./пост. струму, 115 В пров. струму, 230 В пров. струму
категория
ступінь захисту, ІР
IP65 (лицьова панель)
цифрові входи
1, сухий контакт
аналогові входи
до входів датчиків 3 NTC/PTC

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ