Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380 67 554 40 44 0

Контролер MX30M25HR0 MPXPRO Master + EXV драйвер

код товару
DD0001703
категория
тип провідний (Провідні контролери в заводській конфігурації мають годинник реального часу (RTC) та інтерфейс RS485.
область застосування NTC,PTC,PT1000,NTC L243, логометричний датчик 0...5 В пост. струму, активний датчик 0…10 В пост. струму 4...20 мА.
кількість входів для датчиків 5

Контролер MX30M25HR0 відноситься до серії MPXPRO – це вдосконалене рішення CAREL для комплексного інтегрованого керування мультиплексними вітринами. Гарантує високі експлуатаційні характеристики, суттєве енергозбереження і водночас простоту монтажу та управління. MPXPRO є комплектним пристроєм з необхідними функціями та можливостями для полегшення введення обладнання в експлуатацію та початкового налаштування. Привід E2V та вихід 0…10 В пост. струму- є, типи реле: 8A-2HP-16A-8A-8A, плата RS485 та годинник - встановленні.

12 347 грн
Придбати в 1 клік

Історія бренду CAREL почалася 1973 р., в області Падуя, Італія. У перші роки роботи під торговою маркою CAREL вироблялися шафи електроавтоматики, цей напрямок бізнесу став основою для назви підприємства та бренду.. Через два роки після свого заснування, компанія CAREL розпочала виробництво побутових та промислових зволожувачів повітря.

Продукцію бренду сертифіковано за стандартом ISO 9001:2000 (Vision 2000). Компанія проводить різноманітні дослідження у сфері технологій зволоження за сприяння вчених з університету Падуї та Національної ради з наукових розробок. Всі електронні складові піддаються попередньому електро-, термотренуванню. Це знижує до мінімуму можливість появи несправностей на початковій стадії. Лабораторія Carel, де проходить сертифікація виробу, перевіряє всі інноваційні розробки та всю нову техніку на відповідність світовим нормам та стандартам. Контролери перевіряються на чутливість та електромагнітну сумісність, а зволожувачі проходять ряд теплових та механічних тестів.

Під брендом Carel розробляються елементи для створення потужних, гнучких та міцних систем управління інженерною технікою: контролери, засоби розробки програмного забезпечення для контролерів, панелі оператора, а також програмне забезпечення для інтеграції до системи управління будівлею (BMS) та комунікаційні шлюзи. Автоматика Carel широко використовується у сфері систем керування кліматичною технікою (HVAC) та іншими інженерними системами. Під торговою маркою Carel виробляються системи керування кліматичним та холодильним обладнанням, системи зволоження та вентиляції та універсальні системи керування, такі як: системи управління компресорними станціями (pRack та µRack серія, pco, rack контролери); параметричні контролери (серія powersplit, powercompact, MasterCella та інші); системи комплексного керування холодильними установками; електронні терморозширювальні вентилі (ТРВ) та контролери для ТРВ; системи контролю температури, системи контролю вологості та системи контролю тиску (серії Clima); системи дистанційного керування та контролю (PlantVisorPRO Touch & Box, RemotePRO, PlantWatchPRO); контролери Carel для конденсаторів та частотні перетворювачі; активні датчики температури, пасивні датчики температури, датчики вологості. 

Високий статус торгової марки CAREL підтримують шість виробничих комплексів в Італії, США та Китаї. Крім того, Центральна та Північна Америки, Далекий Схід, Океанія та Європа охоплені широкою мережею філій.

Загальні характеристики
категория
тип провідний (Провідні контролери в заводській конфігурації мають годинник реального часу (RTC) та інтерфейс RS485.
область застосування NTC,PTC,PT1000,NTC L243, логометричний датчик 0...5 В пост. струму, активний датчик 0…10 В пост. струму 4...20 мА.
кількість входів для датчиків 5

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ