Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд-
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 9:00–18:00
+380 67 554 40 44 0

Конденсатор ALF-FN1-15B

код товару
DD0001178
бренд
Baifute
країна виробництва
Китай
Размер
482*180*474
кількість/діаметр вентиляторів
1/350
діаметр труб (вхід/вихід), мм
16/12
Qk, Вт
4700
площа поверхні, м2
15,0
витрати повітря, м3/год
1800

Повітряні конденсатори BFT мають широкий діапазон потужностей. Jinan Baifute refrigeration equipment co., LTD., заснована в 2002 році, є комплексним інтегрованим підприємством, що об’єднує дослідження, розробки, виробництво та продаж. Компанія розташована в новому парку матеріально-технічної промисловості міста Цзінань. Усі функціональні відділи завершені, робочий процес чіткий, система управління зріла та ефективна. Основна продукція компанії включає в себе теплообмінник, конденсаційний блок, промисловий охолоджувач води, тепловий насос все-в-одному машині та ін. Компанія має сучасний виробничий цех, виробниче обладнання світового класу, автоматичну виробничу лінію, випробувальну лабораторію високої конфігурації, і кожна ланка виробництва продукції прагне досконалості та суворого контролю, що забезпечує високу якість продукції. Продажі по всій країні та експорт в Австралію, Південну Америку, Європу, Південно-Східну Азію та інші зовнішні ринки.

3 221 грн
Придбати в 1 клік

Baifute прагне до розвитку індустрії заморожування, заснованої на професіоналізмі, щоб забезпечити більше свіжих і здорових життєвих ресурсів для людей. Для місії компанії «зміцнити суспільну довіру до замороженого підприємства, створивши столітній бренд якості світового рівня». Для корпоративного бачення «цілісності, досконалості, єдності та рівності». Для корпоративних цінностей, де «якість — орієнтир, клієнт — центр».

 У розвитку бізнесу Baifute отримав багато почесних титулів, таких як: якісні надійні продукти, відомі китайські якісні продукти, найпопулярніші на ринку бренди, таблички з іменами, бренд, інноваційний продукт, підприємства округу Лін, відомі підприємства тощо, і пройшов національну ліцензію на виробництво промислової продукції, CE, ROHS, сертифікацію ISO9001.

Конденсаційні агрегати Baifute у провінції Шаньдун у 2014 році були названі продукцією відомого бренду, компанія має 11 патентів. Baifute виступає за "захист навколишнього середовища, енергозбереження та ефективність". Протягом багатьох років, підтримуючи різні нові технології, такі як інтелект, автоматизація та нова енергетика, компанія знову і знову впроваджувала інновації у свою продукцію та постійно оптимізувала свою продукцію відповідно до ринкового попиту.

 Повітряні конденсатори BFT мають широкий діапазон потужностей, що дозволяє використовувати даний тип теплообмінників на обладнанні різної продуктивності, середнього та низькотемпературного застосування. Конденсатори повітряного охолодження від китайського виробника Baifute заслужили великої довіри на азіатському та європейських ринках за рахунок відносно низької ціни та високої якості продукції, що виготовляється.

 • ємність кВт: від 0,98 до 27,6;
 • поверхня теплообміну м2: від 3 до 86;
 • витрата повітря м3 / год: від 400 до 8000.
Загальні характеристики
кількість/діаметр вентиляторів
1/350
діаметр труб (вхід/вихід), мм
16/12
Qk, Вт
4700
площа поверхні, м2
15,0
витрати повітря, м3/год
1800
  Залишити відгук
  Оцініть придбаний шаблон за п'ятибальною шкалою

  * - поля, обов'язкові для заповнення

  З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ