Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380 67 554 40 44 0

Клапан зворотний CASTEL 3133/M12

код товару
DD0001528
бренд
Castel
країна виробництва
Італія
вага
1 кг.
категория Комплектуючі
тип з'єднання пайка
патрубки з'єднання, дюйм 1/2 * 1/2
тип виконання прямий
тип корпусу нерозбірний

Зворотні клапани CASTEL призначені для монтажу в торговельних холодильних установках та в системах кондиціонування повітря цивільних та промислових об'єктів, в яких застосовуються рідкі холодоагенти R22, R134A, R404A, R407C, R410A, R507 та служать для захисту компресорів, трубопровід. Клапани можуть бути встановлені на будь-якій лінії холодильної системи, де це необхідно, для запобігання перетіканню холодоагенту, а так само можуть істотно обмежити текти холодоагенту з системи при руйнуванні її ділянки.

558 грн
Придбати в 1 клік

Castel, провідний постачальник компонентів для охолодження та кондиціонування повітря, є 100% італійською сімейною компанією, яка виросла та встановила собі ім’я з 1961 року завдяки видатному прагненню до інновацій та непохитному прагненню завоювати ринки не лише в Італії, а й за кордоном.

Широкий асортимент продукції Castel включає: термостатичні та електронні розширювальні клапани, електромагнітні клапани, котушки, з’єднувачі, запобіжні пристрої, клапани реле тиску води, регулятори тиску, індикатори, фільтри-осушувачі, механічні фільтри, системи контролю рівня масла, клапани для холодильних систем, віброізолятори та латунні фітинги.

 У 2010 році Castel відкрив у Китаї асоційовану компанію «Castel Refrigeration (Shanghai) Co., Ltd», щоб підтримувати розвиток у цих країнах, створюючи платформу логістики та комерційного розвитку для всього Азіатського континенту та Тихоокеанського регіону. Castel також продає свою продукцію в Росії, на Близькому Сході та в Африці. Нещодавно в Сполучених Штатах було створено асоційовану компанію «Castel USA, Inc.» для підтримки комерційного та логістичного розвитку в Америці, включаючи Канаду, США, Мексику, Бразилію, Чилі та Аргентину.

 

Загальні характеристики
категория Комплектуючі
тип з'єднання пайка
патрубки з'єднання, дюйм 1/2 * 1/2
тип виконання прямий
тип корпусу нерозбірний

З ЦИМ ТОВАРОМ КУПУЮТЬ