Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2011 р.
пн–пт | 8:30–17:30
+380 67 554 40 44 0

Дюза до терморегулюючого вентилю арт. О3

код товару
DD0002208
бренд
FavorCOOL
країна виробництва
Китай
номінальна холодопродуктивність, кВт 4,2

ТРВ регулюють перегрів холодоагенту на виході з випарника. Вони виконують функцію дроселя між сторонами низького та високого тиску в холодильних системах і забезпечують відповідність швидкості закінчення холодоагенту швидкості випаровування рідини у випарнику. Таким чином поверхня випарника може використовуватися повністю, а рідина при цьому не надходить.

232 грн
Придбати в 1 клік

Клапани терморегулюючі Т2 і ТЕ2 призначені для дроселювання рідкого хладагента в теплообмінний блок випарника. Клапани оснащені змінними насадками (дюзами). Мають внутрішній (Т2) або зовнішню (ТЕ2) лінію зрівнювання тисків.


Робочий діапазон ТРВ залежить від типу заправки термобаллону.
Функціонування ТРВ з рідинною заправкою визначається змінами температури термобаллону і не залежить від навколишніх умов. Вони відрізняються швидкою реакцією та роблять управління системою стійкішим. У разі заповнення термобаллону рідиною, не може бути використана функція СОЖ. Максимальна температура термобаллону має перевищувати 75°С.

Функціонування ТРВ з газовою заправкою буде визначатися мінімальною температурою будь-якої частин ТРВ (термобалон, капілярна трубка або мембранний вузол). Наприклад, якщо термобалон буде мати максимальну температуру, то ТРВ працюватиме нестабільно (можливі коливання тиску та надлишковий перегрів). У ТРВ ALCO з газовою заправкою
завжди можна використовувати функцію МОР. Рівновага у термобалоні дозволяє вентилю повільно відкриватися та швидко закриватися. Максимальна температура термобалону 175°С.

Адсорбційна заправка більше схожа за характеристиками на заправку МОР, але не піддається впливу зовнішніх факторів. ТРВ спрацьовує повільно, але
може використовуватися у більшості холодильних систем. Максимальна температура термобалону 130°С.

МОР (Максимальний Робочий Тиск) діє подібно до регулятора тиску в картері.
Обмежується максимальний тиск кипіння для захисту компресора від навантажень.
Вибір МОР повинен бути в межах діапазону максимально дозволеного тиску всмоктування компресора і повинен бути приблизно на 3 К вище температури кипіння.

Загальні характеристики
номінальна холодопродуктивність, кВт 4,2