Питання-відповідь

ЩО ТАКЕ EcoFrost?

EcoFrost - це європейський бренд, який пропонує продукцію з гарантією якості без додаткової плати за торгову марку. Гарантувати стабільно високу якості наданої продукції і нести повну відповідальність допомагає нам спеціально розроблена бізнес-модель "Три Кита".

ВИРОБНИЦТВО

Основні фактори, що впливають на якість продукції, - це виробничі потужності, сировина і матеріали.

При тотальній світовой глобалізації виробництво повинно бути розміщено в країнах з найменшим рівнем корупції і бюрократії, з доступною робочою силою і ринком сировини. Такою країною у виробництві холодоагентів є Китай.

EcoFrost працює виключно з промисловими підприємствами, на яких впроваджена система менеджменту якості ISO 9001.

Виробництва має у своєму розпорядженні сучасної матеріально-технічної базою і займає перші місця в топ-списку лідерів даної галузі.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТА ЯКОСТІ

Система контролю якості продукції ТМ EcoFrost передбачає три етапи.

Перший етап контролю якості холодоагентів здійснюється безпосередньо на виробництві, під керівництвом експерта міжнародної лабораторії SGS за участю нашого представника.

На другому етапі контроль проводиться в лабораторії метрології та стандартизації, яка атестована в Україні. Після чого порівнюються показники якості заводських сертифікатів і результатів аналізу двох незалежних лабораторій.

Але головними експертами у визначенні якості холодоагентів є наші клієнти. За останні п'ять років імпортовано більше 1000т холодоагентів ТМ EcoFrost і реалізовано по всій території України більш ніж 2000 клієнтам, при цьому немає рекламацій за показниками якості продукції.

МЕНЕДЖМЕНТ І ЛОГІСТИКА

Менеджмент і логістика - третій кит нашої бізнес-моделі.

За останні кілька років в рази збільшено менеджерський склад центрального офісу, для подання максимального комфортного обслуговування великої кількості наших клієнтів.

Відкрито додаткові філії в м.Києві та м.Хмельницькому для організації зручної і ефективної логістики. Збільшена складська логістика. Збільшена складська площа до 2500м2, а також зріс мінімальний складський запас з 70т до 150т, для забезпечення безперебійних поставок продукції по всій території України.

Регулярно проводиться навчання персоналу для підвищення його кваліфікації. Створена служба контролю якості обслуговування клієнтів з ефективним каналом зворотного зв'язку.

Система контролю якості продукції ТМ EcoFrost передбачає три етапи.

Перший етап контролю якості холодоагентів здійснюється безпосередньо на виробництві, під керівництвом експерта міжнародної лабораторії SGS за участю нашого представника.

На другому етапі контроль проводиться в лабораторії метрології та стандартизації, атестованої в Україні. Після чого порівнюються показники якості заводських сертифікатів і результати аналізу двох незалежних лабораторій.

Але головними експертами у визначенні якості холодоагентів є наші клієнти. За останні п'ять років імпортовано понад 1000т холодоагентів ТМ EcoFrost і реалізовано по всій території України більш ніж 2000 клієнтам, при цьому немає рекламацій за показниками якості продукції.

 


 

 

Дорогі партнери!

 

Ваша думка дуже важлива для нас. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості обслуговування. Всім нам дуже важливо почути, наскільки наша робота відповідає Вашим очікуванням.

Для цього ми розробили програму вдосконалення системи зворотного зв'язку:

Напишіть нам про вашу пропозицію, скаргою або подяки на пошту control@ecofrost.com.ua. Ваш лист потрапляє безпосередньо директору компанії і буде розглянуто найближчим часом.