BITZER

Нове надходження
Виробник: Bitzer
Модель: 4FES-5Y
Наявність: На складі
41 440 грн.
Без ПДВ: 41 440 грн.

Технічні дані:
t0 = -5 0C, tкон = 45 0C, R507A, Охолодження - 11,38 кВт,
t0 = -25 0C, tкон = 45 0C, R507A, Охолодження - 4,81 кВт,
Об'ємна продуктивність - 18.05 м3 / ч, Живлення: 400 В / 3ф / 50 Гц, Масло - Bitzer BSE 32

Битцер запустив у виробництво нові напівгерметичні компресори для R134a:

збільшення енергоефективності среднетемпературних холодильних систем до 20% в порівнянні з традиційними системами на R404A.

розширена в бік низьких температур конденсації область застосування.

Bitzer представляє нові напівгерметичні поршневі компресори серії BITZER ECOLINE, оптимізовані для роботи з R134a. Нова серія має підвищену до 20% енергоефективність і спеціально призначена для среднетемпературних холодильних установок. Як частина вкладу Bitzer в створення безпечних по відношенню до навколишнього середовища технологій, представляємо серію нових призначених для R134a компресорів, розроблену на базі добре відомих і виключно успішних на ринку компресорів OCTAGON і B5 / B6.

Область застосування нової серії компресорів розширена в бік низьких температур конденсації, за рахунок чого може бути досягнуто поліпшення холодильного коефіцієнта COP більш ніж на 30% при відповідних умовах. Це призводить до значного енергозбереження та економії коштів.

Цільове застосування серії компресорів BITZER ECOLINE це холодильні системи магазинів, системи холодопостачання м'ясних крамниць, пекарень та кейтерінгових компаній, і інші. Серія складається з 12 моделей в діапазоні від 35 до 150 м³ / год на 50 Гц. Всі моделі прекрасно підходять для регулювання продуктивності зміною швидкості обертання валу компресора. Версія з мотором 2 для среднетемпературного застосування спроектована таким чином, що можна використовувати перетворювач частоти в діапазоні до 70 Гц навіть зі стандартним електродвигуном.

Як власник холодильної установки, так і навколишнє середовище виявляться у виграші від використання економічних і екологічних переваг нової серії. У порівнянні з традиційною среднетемпературной системою на R404A доведено значне зниження операційних витрат через скорочення енергоспоживання, зниження вартості обслуговування і витоку холодоагенту. Тому багато Європейські та Австралійські рітейлери вже переключилися на R134a.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!