Copeland

Нове надходження
Виробник: Copland
Модель: 6MU-40X
Наявність: На складі
92 540 грн.
Без ПДВ: 92 540 грн.

опис
Компанія Emerson Climate Technologies почала виробництво сімейства напівгерметичних поршневих компресорів Stream. Сімейство Stream включає пристрої з підтримкою різних технологій: модельний ряд компресорів з 4 і 6 циліндрами, які працюють на базі сучасних найбільш поширених холодоагентів ДФУ; модельний ряд напівгерметичних компресорів Digital з можливістю простого плавного регулювання продуктивності; а також модельний ряд, призначений для транскрітіческіх циклів СО2. Всі моделі підтримують технологію CoreSense ™ Diagnostics, яка надає розширені можливості для захисту компресорів та діагностики несправностей.

АХЕН, НІМЕЧЧИНА, 9 січня 2012 року - Компанія Emerson Climate Technologies починає новий 2012-й рік з хороших новин: розпочато виробництво сімейства Stream - нового модельного ряду напівгерметичних компресорів Copeland®, призначених для використання в промисловості і торгівлі. Новий модельний ряд заснований на сучасних технологіях, які стали результатом постійних інвестицій в дослідження і розробку. Даний модельний ряд дозволяє задовольнити запити комерційного сектора, де потрібні ефективні, надійні, малошумні і екологічні системи охолодження.

Ефективна експлуатація з будь-яким холодоагентом
Інженерам Emerson вдалося об'єднати існуючу конструкцію і сучасні технології і створити новий модельний ряд компресорів з 4 і 6 циліндрами, що включає 16 моделей для холодоагентів ДФУ. Вісім з цих пристроїв підтримують функцію плавного регулювання продуктивності Digital. Даний модельний ряд забезпечує холодопродуктивність в діапазоні від 33 до 80 кВт для середніх температур і від 11 до 28 кВт для низьких температур (холодоагент R404A). Крім того, підтримуються холодоагенти R134a, а також R407A / C. При цьому компресор є найбільш ефективним серед всіх, доступних на ринку. Підтримка декількох хладагентов на одному і тому ж компресорі без зниження ефективності - це важливе і унікальна перевага. Його вдалося досягти завдяки власною запатентованою технологією клапана Discus® від компанії Emerson. У порівнянні з іншими напівгерметичними поршневими компресорами, дана технологія забезпечує збільшення продуктивності на 10% для холодоагенту R404A.

Вибір між двома рішеннями для регулювання продуктивності
Регулювання продуктивності дозволяє знизити енергоспоживання і викиди СО2. Вперше у підрядників і монтажних організацій з'явився вибір між двома різними технологіями регулювання продуктивності: частотне або цифрове. Всі компресори Stream випускаються з можливістю частотного регулювання продуктивності. Крім того, моделі Stream Digital підтримують додатковий спосіб плавного регулювання. Цифрове регулювання - це найпростіший і точний метод регулювання продуктивності, що дозволяє знизити капітальні витрати. Компресор завжди працює при постійній швидкості обертання валу, що дозволяє вирішити проблеми, пов'язані з поверненням масла і механічними і електричними навантаженнями на систему.

Самий тихий компресор на ринку
Серія Stream - це одні з найбільш тихих поршневих компресорів на ринку. Вдала конструкція дозволила знизити рівень шуму на величину до 7 дБА в порівнянні з попереднім поколінням компресорів залежно від моделей і сфери застосування. Однак навіть самі «тихі» компресори не завжди задовольняють жорстким вимогам до рівня шуму, наприклад, в міських умовах. Тому на компресорах Stream можна встановити новий шумозахисні кожух, що дозволяє додатково знизити рівень шуму на 15 дБА.

Stream для природних холодоагентів
Крім моделей, які використовують холодоагенти на базі ДФУ, 3 моделі для транскрітіческіх умов R744 (СО2) забезпечують холодопродуктивність в діапазоні від 20 до 37 кВт. Це ідеальне рішення для среднетемпературних каскадних і бустерних систем, які комбінуються з модельним рядом спіральних компресорів ZO компанії Emerson для докритичних циклів СО2. Моделі Stream для СО2 випускаються з можливістю частотного регулювання продуктивності, розрахунковий тиск для них становить 135 бар. Рух холодоагенту і теплопередача оптимізовані з метою забезпечення максимальної ефективності.

інтелектуальний компресор
Всі моделі компресорів в сімействі Stream підтримують технологію CoreSense ™ Diagnostics - електронний модуль, який забезпечує розширену захист і діагностику компресора, що дозволяє підвищити надійність системи, знизити витрати на обслуговування і збільшити термін служби устаткування. Технологія CoreSense ™ дозволяє сервісним інженерам набагато швидше діагностувати несправності і навіть попереджати їх появу. Це дає можливість підтримувати системи охолодження в оптимальному стані протягом всього терміну експлуатації. Модуль діагностики зберігає інформацію про обладнання та розширену інформацію про роботу компресора. Також можна відстежувати характеристики роботи окремих компресорів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!