Фільтр
Ціна
грн. грн.

Контроллери PJ

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Контроллери PJ

Компанія CAREL, що займає позицію лідера в області систем управління холодильними установками, пропонує тільки найкращі параметричні контролери на ринку холодильного обладнання: easy.

Ці технологічно досконалі і при цьому прості в управлінні контролери з'явилися в результаті величезного досвіду і знань, накопичених фахівцями компанії CAREL в області проектування і виробництва холодильного обладнання, і аналізу вимог ринку.
Серія easy - це контролери від компанії CAREL, що втілили в собі всі знання і досвід, накопичені за десятиліття успішної роботи на ринку холодильного обладнання. Контролери серії easy від компанії CAREL спеціально призначені для зручного управління холодильним устаткуванням в барах, ресторанах, холодильними вітринами та морозильними шафами в магазинах. У них сучасний і елегантний зовнішній вигляд, і всі деталі враховані за результатами аналізу тенденцій на ринку холодильного обладнання.
Серія easy - це широкий вибір моделей, включаючи компактні моделі, що ідеально підходять для установки в місцях з обмеженим вільним простором.
Серія easy - це кращий варіант контролера для простого і ефективного управління в світі холодильного обладнання.