Фільтр
Ціна
грн. грн.

Контролери IR33 +

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Контролери IR33 +

Нові контролери серії ir33 + повністю задовольняють всім вимогам, що пред'являються до контролерів холодильного обладнання: елегантний зовнішній вигляд і сучасна конструкція, простота і зручність при багатому функціональному оснащенні, плоский корпус для простоти відходу і відповідності високим вимогам гігієни.

Переваги:

    Плоский корпус: поверхню контролера практично ідеально плоска, тому за ним легко доглядати і підтримувати рівень гігієни, необхідний за вимогами стандартів ХАССП. Компанія Carel може змінювати зовнішній вигляд контролерів за індивідуальними вимогами виробників холодильних вітрин і охолоджуваних шаф. Завдяки оновленому зовнішнім виглядом і новим варіантам монтажу контролери тепер краще вписуються в холодильне обладнання, а, значить, виглядають більш привабливо і елегантно.
    Простота і зручність: у контролерів сімейства ir33 + тепер нове управління. Додана кнопка вмикання / вимикання і іконка тривоги, а звукове сповіщення тепер можна вимикати просто кнопкою. Основні функції тепер підсвічуються, наприклад, уставка і включений стан додаткового виходу, а інші рідше використовуються функції, наприклад, параметри конфігурації, навпаки затінені. Новий дисплей за розміром на 27% більше дисплея контролерів ir33 і powercompact, і точно такий, який використовується на моделях типу wide: ir33 + wide і ir33 + small wide.
    Сенсорне управління: кнопки тепер сенсорні. Крім просто більш естетичного зовнішнього вигляду сенсорні кнопки відкривають нові цікаві можливості, зокрема можна створювати власні програмні інтерфейси під конкретні завдання контролера. Тому, контролер не тільки має більш сучасний зовнішній вигляд, а й більшою мірою відповідає вимогам з гігієни. Нові контролери тепер по праву займають лідируюче місце серед найсучасніших електронних пристроїв.

Контролери ir33 + є природним продовженням контролерів ir33. При цьому вони сумісні з мікропрограмному забезпечення та параметрам, мають однакові розміри і схеми електричних з'єднань.

Контролери ir33 + wide є продовженням контролерів ir33 + і сумісні з мікропрограмному забезпечення та параметрам, мають однакові розміри і схеми електричних з'єднань з контролерами Powercompact wide (standard і small).

Нові контролери ir33 + і ir33 + wide від компанії CAREL розраховані задовольнити всім вимогам дистриб'юторів в якості надійних, екслуатаціонно гнучких і доступних контролерів. Всього декількох моделей, але вони в змозі покрити всі сегменти ринку холодильного обладнання і тому запасами контролерів на складі легко керувати.