Фільтр
Ціна
грн. грн.

Carel

Електронний розширювальний клапан E2V; 12 мм, Multipack
Електронний розширювальний клапан E2V; 12 мм, Multipack ..
3 304 грн.
Електронний розширювальний клапан E2V; 16 мм, Multipack
Електронний розширювальний клапан E2V; 16 мм, Multipack ..
3 346 грн.
Показано з 1 по 15 із 47 (всього 4 сторінок)

Устаткування CAREL - відчутна різниця

Компанія не просто займається випуском окремих пристроїв. Наше розуміння і оцінка всієї установки в комплексі дає можливість проектувати і випускати інноваційні та енергоефективні рішення. Широкий спектр устаткування, що випускається знаходить застосування в самих різних областях.

Від стерильних приміщень до центрів обробки даних (ЦОД), від супермаркетів до паперових комбінатів, лікарень, бізнес-центрів і музеїв - наші електронні контролери, зволожувачі, вентилі, датчики і системи моніторингу всюди знаходять застосування, забезпечують повноцінне і інтегроване управління, а також істотно скорочують енергоспоживання.

Займаючись понад 40 років розробкою кліматичного і холодильного обладнання, ми можемо запропонувати найсучасніші технології для всієї установки в комплексі. Наші інтегровані системи управління дозволяють підвищити ефективність всієї установки. Не тільки пропоноване обладнання, але і весь досвід і професіоналізм, все це присвячено одній меті - підвищенню ефективності установок.

Результати видно по скороченню енергоспоживання за рахунок застосування інноваційних розробок і нових можливостей.